Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Nie lubię, jak gówniarzerka, nie znająca historii i mająca gdzieś słowa: "Bóg, Honor i ojczyzna" pcha się do władzy - to jakby cielęta chciały rządzić w oborze a byk by stał i potulnie słuchał. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1345100539' post='664869'] Nie lubię, jak gówniarzerka, nie znająca historii i mająca gdzieś słowa: "Bóg, Honor i ojczyzna" pcha się do władzy - to jakby cielęta chciały rządzić w oborze a byk by stał i potulnie słuchał.
A moze by tak z tych slow wyciac "bog" i od razu kraj stanie na nogi. Te wszystkie Bozki, religie to pozywka dla ulomnych, ktorzy zamiast uzywac swego rozumu zdaja sie na cos co nie istnieje i na ich kacykow w sukienkach.. Wiec moze dobrze,ze ta tzw. gowniarzerka jak to napisales ma w duupie to przyslowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.london-luton.co.uk/en/content/3/144/airport-chaplaincy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy "głos rozsądku w Twoim domu" i pozostali są takimi zatwardziałymi ateistami jak tu siebie przedstawiają? Powiedźcie głuptaski czy nie byliście u I komuni św, czy nie byliście bierzmowani, nie macie ślubu kościelnego, czy może nie pozwolicie rodzinie pochować się w obrządku katolickim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
(...)
co było naruszeniem ? jakoś wpisy z inwektywami i przekleństwami nie przeszkadzają cenzurze i nie są usuwane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunie krzyż,a zawiesi herb ćioty i pedała.bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przeciwników kaplicy jednej religii. Popieram Posła. A do zarządu lotniska mam propozycję. Otwórzcie na lotnisku też i mały burdelik, obok kaplicy. Po długim locie lubię sie pomodlić i sobie bzyknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak dalej pójdzie to ten NAPALONYKOT przydrożne krzyże zacznie wyrywać, że też takiego dopuszcza się do głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryśka napisał:
jak tak dalej pójdzie to ten NAPALONYKOT przydrożne krzyże zacznie wyrywać, że też takiego dopuszcza się do głosu
Maryśka, akurat stawianie krzyzy przy drogach w miejscu wypadków jest nielegalne, ale zarządcy dróg nie robia z tego problemów, bo by zaraz ogónoświatowa afera była...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ zwolennicy tego (p)osła to bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
ależ zwolennicy tego (p)osła to bydło
pańskie zachowanie natomiast jest zgodne z nauką kościoła katolickiego... żal... Powiem tak - są kibice i kibole - katolicy i katole - niestety większośc polaków zalicza się do grupy katoli - pan też...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe czy "głos rozsądku w Twoim domu" i pozostali są takimi zatwardziałymi ateistami jak tu siebie przedstawiają? Powiedźcie głuptaski czy nie byliście u I komuni św, czy nie byliście bierzmowani, nie macie ślubu kościelnego, czy może nie pozwolicie rodzinie pochować się w obrządku katolickim?
No to spiesze Ci odpowiedziec. U komuni bylem owszem, ale jako 8 latek czlowiek ma ograniczone mozliwosci w podejmowaniu decyzji, slubu koscielnego nie mam i nie zamierzam miec, co do pogrzebu nie potrzebny mi na nim facet w sukience. Jeszcze jakies pytania Cie nurtuja? A swoja droga ktos dobrze napisal ze burdel pasuje tu jak ulal, hehe.. Jak zartowac to po calosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Popieram przeciwników kaplicy jednej religii. Popieram Posła. A do zarządu lotniska mam propozycję. Otwórzcie na lotnisku też i mały burdelik, obok kaplicy. Po długim locie lubię sie pomodlić i sobie bzyknąć.
tak jest! za burdelami jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce do modlitwy nie może być neutralne światopoglądowo, chociażby z tego powodu, że ateiści się nie modlą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy poseł Kabaciński zajmie się skrzyżowaniami? W państwie neutralnym światopoglądowo, laickim, nowoczesnym nie powinno być skrzyżowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Nie histeryzuj kolego, bo wyciagasz bledne wnioski, co ma bieda/zamoznosc do obcinania glowy maczeta, jak to ujales? Ale o rozum bym cie nie podejrzewal, w koncu jestes katolickim pieniaczem. Tam gdzie religie, tam bieda i zacofanie, czy tego chcesz czy nie
Dlatego najbogatszym krajem jest Korea Płn. a dawniej jeszcze takie raje na ziemi to stalinowski ZSRR, Albania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Kabaciński taki mądry, to niech pojedzie do Arabów i zrobi im neutralne światopoglądowo meczety, albo niech pojedzie do Izraela i w neutralnej światopoglądowo synagodze usmaży prosiaka. Z pewnością zrobią mu szybkie rendez-vous z neutralną światopoglądowo bladą damą z kosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do antykatolików.Przeczytałem te wasze marne wypociny i stwierdzam,że to wy jesteście najmniej tolerancyjni w stosunkach do innych ludzi (szczególnie katolików).W waszych wypowiedziach aż roi się od inwektyw,nienawiści.Zastanawiam się skąd to się wzięło u dzisiejszej młodzieży?.Jest lepiej wyedukowana,bywa za granicą,na dyskotekach,używa używki,posiada "kompiuter",bmw,audi (stare-ale jest),robi błędy w pisowni i nie tylko.W myśleniu (rozumowaniu) też. Jesteście wrogami katolicyzmu to fakt.Jesteście też w mniejszości-toteż fakt.Nie rozumiem tylko tego -dlaczego i od kiedy to mniejszość ma narzucać swoją wolę większości.Pewnie tak jest w zachodnich krajach-tak często każdy stawia za wzór (politycy najczęściej).Larum podnoszą bo na lotnisku budują kaplicę-a czy ktoś będzie was zmuszał do wchodzenia do tej kaplicy??.Możesz omijać ją z daleka.Widok krzyża na kaplicy kłuje w oczy,uwiera na mózg?.Wybraliście "inną drogę"-to sobie idżcie spokojnie,a tych którzy chcą iść "inną drogą" nie zaczepiajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
foklatka brzydactwo edytowało ten tekst ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glos rozsadku w Twoim domu napisał:
No to spiesze Ci odpowiedziec. U komuni bylem owszem, ale jako 8 latek czlowiek ma ograniczone mozliwosci w podejmowaniu decyzji, slubu koscielnego nie mam i nie zamierzam miec, co do pogrzebu nie potrzebny mi na nim facet w sukience. Jeszcze jakies pytania Cie nurtuja? A swoja droga ktos dobrze napisal ze burdel pasuje tu jak ulal, hehe.. Jak zartowac to po calosci
To w takim razie nie żartuj sobie człowieku z symboli, które stanowią dużą wartość dla innych innych, nie żartuj sobie z religii i światopoglądu innych, bo z tego co stanowi (mam nadzieję) dla ciebie wartość np. twoja żona, matka, dzieci. Przyjemnie byłoby ci gdyby sobie ktoś żartował z np. z twojej żony lub matki?? Zastanów się kolego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim razie nie żartuj sobie człowieku z symboli, które stanowią dużą wartość dla innych innych, nie żartuj sobie z religii i światopoglądu innych, bo z tego co stanowi (mam nadzieję) dla ciebie wartość np. twoja żona, matka, dzieci nikt sobie nie żartuje. Przyjemnie byłoby ci gdyby sobie ktoś żartował z np. z twojej żony lub matki?? Zastanów się kolego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...